Deze website maakt gebruik van cookies. Waarom? Klik HIER voor meer informatie. Als u akkoord bent, surf dan gerust verder op onze site. X

Organisatie

Bestuur

Jos Pappers
Ewout Geraedts
Monique Lancee
Arjen van der Meulen
Faren Sallak
Bas Olberts

bestuur@zorgenco.nl

Klachtencommissie
Ria Huveneers
Jack Cremers
Martijn Geraedts
Rebecca Meier


klachten@zorgenco.nl


Klik hier om het Reglement Klachtencommissie te downloaden.

Klik hier om het klachtenformulier Zorg&Co te downloaden.

 

 

Team Zorg&Co


Commerciële dienstverlening:

Peter Geilen
Dhr. mr. Peter Geilen   
Directeur Plaza Nederland B.V.
          
peter@zorgenco.nl

Trudy Dassen
Mw. Trudy Dassen  
Sales & Ledenactiviteiten
              
trudy@zorgenco.nl

Wanda Senden
Mw. mr. Wanda Senden 
Juriste & Coordinator Welzijn

wanda@zorgenco.nl



Guy Gijsen
Dhr. Guy Gijsen 
Coordinator Bouw & Techniek

guy@zorgenco.nl


Hilde Aelbers
Mw. Hilde Aelbers

Agendabeheer & planning
hilde@zorgenco.nl



Frank van Soest
Dhr. mr. Frank van Soest

Juridisch medewerker
frank@zorgenco.nl



Elke Portheine
Mw. Elke Portheine
Marketing & Communicatie

elke@zorgenco.nl



Marleen Essers
Mw. Marleen Essers
Receptie
marleen@zorgenco.nl



Linsy van Glabbeeck
Mw. Linsy van Glabbeeck
Recepti
e
linsy@zorgenco.nl



Mw. Elmy Kroeg
Coördinator Thuiszorg

elmy@zorgenco.nl


 foto indra thomas

Mw. Indra Thomas
Accountmanager
Noord-en Midden Limburg

indra@zorgenco.nl

  Brigitte Klinkers Zorg&Co

Mw. Brigitte Klinkers
Receptie en administratief
medewerker

brigitte@zorgenco.nl




Financiële dienstverlening:

Roger Wouters
Dhr. Roger Wouters

Directeur ADZ B.V.
roger@zorgenco.nl

Stephanie Strufer
Mw. Stephanie Strufer
Financiele Administratie    
stephanie@zorgenco.nl

Nicole Heinrich
Mw. Nicole Heinrich

Financiele Administratie
nicole@zorgenco.nl

Netty Nelissen
Mw. Netty Nelissen

Financiele Administratie
netty@zorgenco.nl

 

Dhr. Marc Lotz
Financiele Administratie
marc@zorgenco.nl